עסקים למכירה והזדמנויות עסקיות

מעוניינים לשמוע הזדמניות עסקיות על עסקים פעילים למכירה השיאור כאן פרטים>>

עסקים למכירה:

בדף זה תכלו למצוא עסקים למכירה והזדמנויות עסקיות בכול תחומי הזכיינות והעסקים ברחבי הארץ.

עסקים למכירה

שוק הקניה והמכירה של עסקים פעילים הינו שוק רווי ותוסס, מדי יום מתפרסמות ידיעות באתרים שונים על עסקים למכירה, רכישת עסק קיים ופעיל עשויה לספק הזדמנות מצוינת ליזם.

קיים הבדל משמעותי בין הקמת עסק חדש לבין רכישת עסק פעיל:

ראשית, הצלחתו של עסק חדש לוט בערפל- היזם אינו יכול להיות בטוח בהצלחתו של העסק שטרם הוכיח את עצמו, לעומת זאת בעסק קיים רמת הסיכון נמוכה יותר, שכן ישנו מידע מפורט על הכנסות והוצאות של העסק ומידת רווחיותו. שנית, תהליך הקמת העסק חדש לעומת קיים הינו ארוך יותר הדורש תכנון מהשלב הרעיוני ועד לשלב הביצועי, שלישית, בעסק חדש היזם נדרש לחוסן כלכלי שיאפשר מחיה בתקופת השיפוצים וההקמה של העסק, תהליך שעשוי לארוך מספר חודשים, עסק קיים עשוי לספק הכנסה כבר מהיום הראשון.

הזדמנויות עסקיות

הזדמנויות עסקיות תמיד צצות , החכמה היא לדעת לאתר אותן או לשמוע עליהן בזמן הנכון. תיזמון זה הכל בקבלת החלטות ובמיוחד בהחלטות עסקיות כמו קבלת זיכיון לרשת מזון או אפנה או כל זיכיון אחר.

הבסיס להזדמנות עסקית היא השקעה קטנה יחסית לתחום וקבלת תשואה גדולה יותר מאשר המתחרים.

הזדמנויות עסקיות ברשת

כיום באמצעות האינטרנט ניתן להתעדכן לגבי מגוון הזדמנויות עסקיות גם בלי להיות מקורב לגורמים בעלי השפעה אשר משחררים טיפ עסקי, אנו בחברה לפיתוח זכיינות שמחים להציג בפניכם כבר עכשיו הזדמנוית עסקיות לקבלת זיכיון ופתיחת עסקים , המומחים שלנו עוקבים אחר השווקים השונים ומאתרים את ההיזדמנויות הכלכליות הטובות ביותר שהם יכולים למצוא.

עסקים למכירה פעילים – הזדמנות טובה או מלכודת דבש ?

למרות הדעה הרווחת כי עסק פעיל למכירה הינו עסק כושל או מסוכן המעלה שאלות וספקות בדבר רווחיותו, בפעמים רבות עסקים פעילים למכירה יכולים לספק הזדמנות עסקית טובה ליזמים , שכן בלא מעט פעמים הסיבה למכירת העסק נעוצה בבעל העסק אשר מאס בעסק, אינו מצליח לנהלו, פירוק שותפות, מעבר דירה ועוד סיבות כאלה ואחרות אשר אינן בהכרח קשורות דווקא רק לרווחיותו.

מאמר זה יציג את היתרונות מול החסרונות ברכישת עסקים פעילים למכירה

יתרונות

בדיקת כדאיות

אחד היתרונות הבולטים והמשמעותיים ביותר ברכישת עסקים פעילים הינו האפשרות לבדיקת הכדאיות ופוטנציאל הרווחיות הגלום בו- דוחות כספיים כגון: דוח רווח והפסד, דוחות קופה ישקפו את המצב הכספי של העסק ויספקו את התמונה לרווחיות וכדאיות לצד שווי מכירת הנכס.

מיקום

“לוקיישן, לוקשיין, לוקשיין!!! אחד הגורמים המרכזיים להצלחתו של העסק הוא המיקום, רכישת עסק פעיל חוסך את הריצות והחיפושים אחר מיקום מבוקש ומצליח.

הכנסה

בהנחה שהעסק הוא רווחי, רכישת עסק פעיל יוצר הכנסה כבר מהיום הראשון.

גיוס עובדים

גיוס העובדים והכשרתם היא משימה מתישה, ברכישת עסק פעיל מרבית העובדים ממשיכים לעבוד בעסק ואף מסייעים בכשרה ליזם שרכש את העסק.

רישיונות והיתרים

לעסק קיים ישנם כל הרישיונות עסק הנדרשים וההיתרים השונים לצורך הפעלתו.

קהל לקוחות

בעסק קיים המוכר ייהנה מהקהל לקוחות שהעסק צבר לאורך תקופה.

חסרונות

  • לעיתים ניהולו הכושל של הזכיין יצר שם רע לעסק דבר שלא תמיד ניתן לשקם.
  • קניית עסק פעיל רווחי יימכר גבוהה יותר משוויו האמיתי של העסק.
  • חוסר בהירות בנוגע לרווחיותו של העסק, אי קריאה נכונה של הדוחות הכספיים, מצג שווא ומידע משמעותי שהוסתר בנוגע לעתיד העסק.

לסיכום

ההחלטה לרכישת עסק פעיל או חדש הינה חשובה ומשמעותית , באתר של החברה לפיתוח זכיינות תמצאו את המאגר הגדול והאטרקטיבי ביותר של עסקים למכירה, לחברה לפיתוח זכיינות יועצים בכירים שיסייעו לכם בבחירת העסק המתאים עבורכם, תוך ניהול המשא ומתן להשגת העסקה הטובה וכדאיות ביותר עבורכם.

× נשמח לעזור בכל שאלה
דילוג לתוכן