תהליך איתור זכיינים

החברה לפיתוח זכיינות – Israel Franchising 

 

תהליך איתור זכיינים

תהליך של איתור זכיינים עבור רשת מזכה הוא תליך מורכב הדורש מציאת זכיינים שיתאימו לבית עסק ויגרמו להצלחתו. יש לוודא כי הזכיינים אותם בוחרים יביאו להצלחה ולא חלילה יפגמו במוניטין או צמיחת העסק. לשם כך החברה לפיתוח זכיינות מציעה את שירותיה במציאת זכיינים מתאימים, אשר יתאימו לגודל העסק, מטרותיו וקידומו לעבר רשת זכיינות מצליחה.

במסגרת תהליך איתור הזכיינים, אנו אחראיים על בדיקה מקיפה לגבי יכולות ומגבלות הזכיין הפוטנציאלי. אנו בודקים את רמת האמינות שלהם, היכולות הכלכליות והעסקיות שלהם, הידע והזיקה שלהם לרשת שלכם, הרשת המזכה, והיכולת שלהם להצטרף אל המותג ולהוביל אותו להצלחה. בנוסף, אנו כמובן עורכים ראיון אישי עם המועמד, על מנת לקבל רושם אודות האופי שלו ולהתרשם האם ביכולותו לנהל סניף כזכיין.

היתרון במציאת זכיין דרכנו הוא כי אנו דואגים לכל תהליך הסינון ולכם נשאר רק לבחור את המועמד שנראה לכם יותר. לא תאלצו לחפש זכיינים ולרדוף אחר אנשים בעצמכם, אלא תקבלו רשימה של זכיינים פוטנציאליים אשר עברו תהליכי סינון ויש להם פוטנציאל גבוה להצליח בהקמת סניף לרשת שלכם. אנו עושים התאמה בין הרשת המזכה לזכיין בהתבסס על פרמטרים רבים, ובעיקר על פי הדרישות שלכם ושלהם האחד מהשני.

× נשמח לעזור בכל שאלה
דילוג לתוכן