סיוע במשא ומתן

סיוע במשא ומתן

כיום, שיטת הזכיינות בעולם בכלל ובישראל בפרט תופסת תאוצה רבה, ישנן מגוון רחב של זכיינות למכירה. לשיטת הזכיינות יתרונות רבים הגורמים לאנשים רבים לחפש זיכיון למכירה.

תהליך רכישת הזיכיון טומן בחובו לא מעט שלבים עד להשגת הזיכיון, החל משלב איתור הרשת המזכה המותאמת לצורכי הזכיין הפוטנציאלי עד לשלב רכישת זיכיון ופתיחת העסק.

אחד השלבים המשמעותיים ביותר בתהליך רכישת הזיכיון הינו שלב המשא ומתן.

שלב המשא ומתן אינו שלב פשוט, זהו תהליך מורכב הכולל בתוכו מגוון נקודות המצריכות בחינה מעמיקה.

תהליך המשא ומתן מפגיש בין צדדים בעלי אינטרסים שונים, מצד אחד הרשת המזכה ומצד שני הזכיין, כאשר מה שמאחד אותם הוא הרצון להגיע להסכם זיכיון המפרט את כל הפרטים הנוגעים לעסקה.

ניהול משא ומתן מוצלח

ניהול משא ומתן מוצלח ייחשב כאשר 2 הצדדים יהיו במצב של WIN WIN, המתבסס על מערכת אמון ותקשורת טובה בין הרשת המזכה לזכיין לאורך זמן.

החברה לפיתוח זכיינות מעניקה לזכיין סיוע בניהול משא ומתן בנוגע להסכם הזכיינות תוך דאגה לאינטרס הזכיין בעת החתימה על הסכם הזיכיון, וחתירה להשגת עסקה משופרת.

החברה תדאג לחיזוק מעמדו של הזכיין ולהשגת תוצאות טובות יותר וזאת בזכות הידע המקצועי וניסיון רב השנים שצברה החברה בעסקאות זכיינות רבות בענף.

*הערה: מידע זה הינו כללי וראשוני ואינו נועד בשום מקרה לשמש כיעוץ משפטי. אין להסתמך על האמור מבלי להיוועץ עם עורך דין בטרם נקיטת כל פעולה. הדברים נכונים למועד כתיבתם ועשויים להשתנות מעת לעת.

× נשמח לעזור בכל שאלה
דילוג לתוכן